Food festival na zámku vypukne 23. září 2017
S nadšením a odvahou riskovat jsme se vloni pustili do organizace úplně nové akce, gastronomického festivalu. Navzdory počasí a přehršle jiných akcí v okolí byl areál v sobotu 16. září plný lidí a mnoho z nich odcházelo nasyceno nejen dobrým jídlem, ale i spoustou příjemných setkání s přáteli, které dlouho neviděli a setkali se právě u nás.
Všichni prodejci, kteří sdíleli naši odvahu a přijeli na první ročník, nelitovali. Zkuste to s námi letos i Vy! Přihlaste se a přijeďte nabídnout, co umíte dobrého!

Logo FF2017

Zaregistrujte se...

   

Vážení návštěvníci, dovolujeme si Vás upozornit, že v sobotu 29. dubna 2017 nebude z důvodu konání svatebních obřadů v době od 11 do 14 hodin přístupná zámecká expozice. Další odpolední prohlídka zámecké expozice půjde v 14 hodin.

Galerie Kinský a výstava Výtvarné jaro bude otevřena bez přerušení po celý den od 10 do 17 hodin.

Děkujeme Vám za pochopení.

   

Vážení návštěvníci, dovolujeme si vás upozornit, že ve dnech 24. - 28. dubna 2017 bude z důvodu konání konference o vzdělávání uzavřena Galerie Kinský. Navštívit ji budete moci až o prodlouženém víkendu od 29. dubna do 1. května 2017.

konference cesta ke kole 21. stolet program.jpg

   

Prvním koncertem letošní sezóny bude nový sólový projekt zpěváka, multiinstrumentalisty, hudebního skladatele, moderátora Honzy Křížka.  Jeho hudební kariéra je spojována především s kapelami Walk Choc Ice, Blue Effect a Kollerband. Řadu let spolupracoval též s Ivanem Králem.

Kostelecký rodák, Honza Křížek, vystoupí jen s akustickou kytarou a představí průřez skladeb ze všech období a spoluprací a uslyšíme také jeho autorské skladby.

Na koncert zveme všechny  do Zrcadlového sálu Nového zámku, v úterý 25. dubna 2017. Koncert začíná v 19 hodin a vstupenky zakoupíte v informačním centru nebo o víkendech v pokladně zámku.

https://www.facebook.com/honzakrizekfcb/videos/265453093864762/

   

Vážení návštěvníci, o tomto víkendu, v sobotu 1. dubna zahajujeme další zámeckou sezónu. Zároveň se zámkem se otevírá i oblíbená Toniova zámecká kavárna a restaurace.


Během dubna můžete navštívit o víkendech, od 10 do 17 hodin, zámeckou expozici Život v biedermeieru, výstavu Výtvarné jaro v Galerii Kinský a muzejní expozici z historie města Kostelec nad Orlicí.
Nově jsme pro vás přidali možnost shlédnout výstavu Výtvarné jaro i během týdne. Zájemce, kteří se chtějí přijít na výstavu podívat ve všední den prosíme, aby po příchodu ke vstupu do zámku zavolali na telefonní číslo uvedené na dveřích do pokladny.

Během velikonočních svátků bude zámek otevřen a to od Velkého pátku až po Velikonoční pondělí, vždy od 10 do 17 hodin.
 

Na závěr bychom Vás rádi požádali o spolupráci. Velmi nás těší  velký zájem o návštěvu areálu parku a tak bychom Vás, jeho návštěvníky,  chtěli poprosit o pomoc při zachování jeho krásy a čistoty v něm. Vyhazováním odpadků a exkrementů po pejscích do odpadkových košů, které na své procházce nemůžete minout, nám budete velmi nápomocni a také zachováte čistý park pro další návštěvníky.

Je nás pár, kteří se o krásu parku staráme, tak velmi uvítáme, když nám tímto nepatrným a vlastně běžným úkonem pomůžete. Děkujeme Vám za pochopení.