Upozornění pro zájemce o vstupenky na koncert Anety Langerové! Všichni, kteří mají vstupenky zamluvené v pokladně zámku si je prosím vyzvedněte nejpozději do čtvrtka tohoto týdne, tedy do 28. 7. 2016 do 17 hodin. Pokud tak neučiníte, budou nabídnuty dalším zájemcům. Děkujeme Vám za pochopení.

 

 

Letos v létě se setkáme na zámku se dvěmi výraznými zástupci české hudební scény. Červencový koncert bude ve znamení návratu. Legenda české bigbeatové hudební scény se totiž vrací na místo činu. První koncert, který se uskutečnil v nově otevřeném Novém zámku v roce 2011 byl akustický dvoják Blue Effect(u), tenkrát v Zrcadlovém sále. Letos si zahraje Blue Effect v pátek 15. července na podiu v areálu parku a jistě se najde hodně posluchačů, kteří tento koncert nevynechají. Frontman kapely, Honza Křížek, je totiž rodilý Kostelečák a tak má Blue Effect i z tohoto důvodu v Kostelci a okolí spoustu fanoušků.
Koncert začíná ve 21 hodin, ale již od 20 hodin bude areál přístupný. Vstupenky jsou k dispozici v předprodejích (informační centrum Kostelec nad Orlicí, pokladna zámku i Ticketportal), ale jistě budou k mání i přímo na místě, jen si trochu připlatíte (vstupné 200 Kč, na místě 250 Kč).

První pátek v srpnu, přesně 5. srpna 2016 ve 21 hodin, se v areálu parku představí Aneta Langerová. Zavítá do Kostelce v rámci turné Na Radosti 2016 s kapelou a smyčcovým triem. Vstupenky již nejsou dostupné.

13116029_1036826293020004_2790635282275393743_o 1.jpg

 

Líbí se Vám výstava Zámecké imaginárium – 13 (ne)pokojů kosteleckého zámku a chcete poznat její autory?
Přijďte v sobotu 7. května 2016
na happening, který proběhne v areálu parku Nového zámku za přítomnosti skvělé „party“ výtvarníků – autorů výstavy.

Začínáme ve 14 hodin pohádkou, nezmeškejte začátek!

Co všechno máme v plánu

Divadlo ANČÍ a FANČÍ   -  "Pohádka Pohádková"
Kašpárek si vždy poradí! Je nemocný král, je rozmazlená princezna, jsou čerti, je drak a co dál? Pohádkové postavy ožívají ve veselém, výpravném, činoherním i loutkovém interaktivním  představení.  Hrají: Jana Paulová, Ivana Hessová

Křest knihy KABINETY STUCHLÉ s autogramiádou autorky Stáni Stuchlé a DVD s názvem KABINETY STUCHLÉ  V ZÁMKU KOSTELECKÉM a s možností jejich zakoupení přímo na místě. Kmotrem knihy se stane majitel zámku pan František Kinský.

Autogramiádu Matěje Formana  - máte doma knihu Jiřího Stránského ilustrovanou Matějem Formanem, vezměte si ji s sebou. Nemáte žádnou takovou? Nevadí. Můžete si ji u nás koupit za internetové ceny a nechat si ji od ilustrátora podepsat. K mání budou také krásné pohlednice s obrázky autora, které vám jistě také rád počmárá…

Komentované prohlídky výstavy, přímo v galerii, kde se potkáte s autory těch báječných a jedinečných věcí a můžete je vyzpovídat a dozvědět se spoustu nových a zajímavých informací, třeba od Josefa a Anti Sodomkových.

Milé dílničky s Martinem a Renatou Lhotákovými a s Terezou Komárkovou. Poznáte, jak úžasný materiál je dřevo, a kolik radosti vám přinese práce s ním.

Kostýmy a CVAKMAT(http://www.cvakmat.cz/) – převlékání a focení, zábava na jednom místě.

K pití vám nabídneme třeba Joker Cider, děti také žíznit nebudou a k jídlu vám spoustu dobrot připraví Toniova zámecká kavárna a restaurace.

Vstupné 50 Kč (jen dospěláci)