Vážení návštěvníci, dovolujeme si vás informovat, že v sobotu 1. října 2016 bude z důvodu ohlášených zájezdů upravena doba prohlídek. První prohlídka bude pořádána v 10 hodin a další pak půjde až ve 13 hodin. Galerie Kinský a výstava Kostelecký salón je otevřena bez omezení po celý den od 9 do 17 hodin. Děkujeme vám za pochopení.

 

Vstupenky na představení Biostory jsou již v předprodeji. Koupíte je v informačním centru v Kostelci nad Orlicí (v pracovní dny od 8 do 16 hodin) a v pokladně zámku (denně kromě pondělí od 10 do 17 hodin).

biostory.jpg

 

Již tuto sobotu 3. září proběhne v areálu parku další ročník Swingového festivalu na zámku. Doufáme, že se ho zúčastníte a užijete si spolu s muzikanty a dalšími účastníky krásné odpoledne v zaleni parku. Bohaté občerstvení zajišťuje Toniova kavárna a restaurace nejen přímo v kavárně, ale i ve dvou stáncích v areálu. Vstupné na celé odpoledne je 120 Kč, děti mají vstup zdarma a je pro ně připraven zábavný program. V ceně vstupného je také možnost absolvovat prohlídku zámecké expozice, které budou pořádány ve 14, v 15 a v 16 hodin.

Těšíme se na sobotu 3. září od 14 hodin v areálu parku Nového zámku.

 

Vážení návštěvníci, dovolujeme si Vás upozornit, že v září bude z provozních důvodů upravena otevírací doba zámku. Zámek bude otevřen denně kromě pondělí, ale od 10 do 17 hodin. V říjnu, kdy máme otevřeno jen o víkendech bude také otevřeno od 10 do 17 hodin.

Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.